mosoj

Jak se připraviřt na horko a sucho ?

Jde to vůbec ?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/376891-klima-se-meni-rychleji-nez-jsme-ocekavali-rika-expert.html

Nejlepší odpověď
Zbynas

  1. šetřit
  2. vyvinout plodiny, které nepotřebují k růstu tolik vody (genetická mutace)
  3. Využívat mnohem více čističky na co nejvíce odpadních vod
  4. Dělat co největší zásoby, když je období deštů

Další odpovědi
anonym

Musíme se s tím naučit žít.
Lidstvo po dlouhá tisíciletí sužovaly i jiné a horší katastrofy.
Ještě,že tu nemáme sopky.

orwell

Určitě to jde, já například už píšu závěť.

postcd

Nerozumím tomu, ale třeba takto: zachytávat více dešťové vody a využívat ji tam kde to jde namísto vody pitné. Zjistit které jídlo pěstovat, které se ekonomicky vyplatí pěstovat i za extrémních podmínek (zjistit si co se pěstuje v zemích které klimaticky odpovídají tomu, kde budeme za cca 5–15 let). Více stromů? Studna/vrt.

da ny

No, chvíli asi potrvá, než se přizpůsobíme a ztmavneme.. ;)
Vnoučata se dočkají takového „luxusu“, jakým je polední siesta.
Tedy, pokud ji EU nezruší!
http://byznys­.ihned.cz/c1-53661850-poledni-siesta-je-ve-spanelsku-v-ohrozeni-podle-ekonomu-muze-za-krizi