Kordex

Jak se připojit na wi-fi? Dnes to přestalo fungovat.

Mám modem s wi-fi zapojený do počítače. Wi-fi mám nastavenou, ale nemůžu se na ní připojit (na telefonu či ntb). Bez problému to fungovalo až do dneška. Když se chci na ntb připojit, napíšu heslo. Signál wi-fi je plný. Když se přihlašuju, proběhne ověřování a pak vyskočí hláška „Systém windows se nemohl připojit k síti“.
Zkusil jsem to trošku opravit, teď mi to píše „Připojeno“ ale tak po 2s to spadne a připojuje se to znova. Ntb je windows7.

Odpovědi
sevos

Zkus na chvílí vytáhnout router ze zásuvky,uvidíš,že to pomuže.