jirinka001

Proč se nemůžu připojit k wifi?

Mám tablet Prestigio Multipad 4 Quantum. Brávám si ho s sebou do školy kvůli různým projektům, jako dnes. Jenže se nemůžu připojit ke školní wifi. Vždycky mi to šlo, a teď prostě nic. Nevíte, co mám dělat? Doma i všude jinde se normálně připojím. Školní wifi je nezabezpečená.
Kámoška se taky nemůže připojit na mobilu, ale ostatním to jde a i já se připojím na svém mobilu.
Nic to tam nepíše. Jen připojování… ale pak tam skočí jen uloženo a nepřipojí se to.

Nejlepší odpověď
brillant

Opakovaná vaše otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-nemuzu-pripojit-k-wifi

Další odpovědi
iceT

Vím,co bys měla dělat…
Zajít za školním správcem sítě a zeptat se,kde je problém.

jáára

tu síť smaž a znova nastav.