Jak se polsky řekne: vyhledal jsem švagrovou ?!

Nejlepší odpověď
annas

Polsky neumím skloňovat ani časovat, takže slova jsem neuvedla v požadovaném tvaru:.

wyszukać szwagierka
Doplňuji:
Poradil mně jeden znalec polštiny, takže tentokrát je věta ve správném tvaru: .wyszukiwalem szwagierke.

Znalazlem, jak píše Alenad, znamená: našel jsem.

Siostra v prawie – lze také přeložit jako švagrová.

Takže překlad znamená: našel jsem švagrovou.

Určitě se pojmenování liší podle oblastí.

Další odpovědi
tom004

To nevím,ale je mi jasné,že to nebude napsané i mluvené znít „slušně“. 🙂

alenad

Tak strýček Google poradil – a kupodivu , není to to co jsme všichni čekali :)
znalazłem siostrę w prawie

manon

No babička když šukala po světnici, tak spíš asi poklízela. Poláci to mají jinak :) Ti když hledají, tak szukají. Ovšem proč sis vybral právě švagrovou? :)
Doplňuji:
No, strýček Google se v tom malinko motá. Jinak se tváří na celý obrat a jinak na jednotlivá slova. Chtělo by to rodilého Poláka :)