Wyruz

Jak se počítá Jacíkův test?

Dobrý den
Chtěl bych se poradit – jak se počítá Jacikův test? Jacikův test je opakovaná změna poloh – stoj – leh na břicho – stoj – leh na záda. Počíta se to tak,že za každou polohu (stoj – 1b , leh na břicho – 1b , stoj – 1b a leh na záda – 1b) ? nebo jinak? Děkuji za vaše odpovědi.

Odpovědi
Lamalam

Je to tak, jak píšeš. Jacíkův motorický test se vyhodnocuje podle celkového počtu dosažených poloh v daném časovém intervalu.

Zdroj: http://www.spor­tvital.cz/spor­t/testy/fitness-testy/obratnos­t/jacikuv-motoricky-test/