Jak se odvolat proti vyrozumění policie CR?Podal jsem oznamení o ubližení na zdraví,jsem po operaci zlomeniny kolene.

při výměměně nazoru se svým strýcem v hospodě jsem byl vyhozen z hospody osobou které se to netýkalo a přitom mi byla zpusobena tříštivá zlomenina kolene.jsem po operaci,mám v koleni hřeby,drat a za rok mne čeká další operace.oznámil jsem policii ublížení na zdravý a po 2 mesících mi přišlo vyrozumení že se NEPODAŘILO PROKÁZAT ŽE MÉ ZRANĚNÍ BYLO UMYSLNĚ ZPUSOBENO CIZÍ OSOBOU A BYLO VYSLECHNUTO MIMO SVĚDKU I OSOB NEZUČASTNĚNÝC­H.takže osoba která se mnou praštila o zem z toho vyvázla bez potrtestání a já nemám nárok na žádné odskodnění?Jak se mohu proti tomu vyrozumeni policie CR bránit?Moc dekuji za odpoved Martin Novak

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Proti usnesení o zastavení tr. stíhání, se lze odvolat, resp. podat stížnost.
Toto se vždy podává prostřednictvím toho orgánu který ve věci rozhodl. Vaši stížnost budete adresovat na příslušné státní zastupitelství.

Další odpovědi
martina1

Pan Miroslav má pravdu,ale myslím,že i státní zastupitel dojde ke stejnému závěru.Z mého pohledu vás vyhodil z hospody,aby byl klid a né proto,aby vám rozsekal koleno.Před rokem se nám takhle servali kamarádi,bohužel jeden nalít na půllitr,ten se rozbil a pořezal mu ruku.Bylo těžké i pro nás na,kterou stranu se přiklonit.A ne­zúčastnění lidé jsou vyslícháni,aby se zjistila pověst vás obou.Ale odvolat se určitě můžete.

atriplex

Nezapomeňte, že stížnost proti rozhodnutí policejního orgánu musíte podat do 3 dnů ode dne, kdy ste převzal rozhodnutí policie. Pokud stížnost bude podána později, bude automaticky zamítnuta.

TJI

No, já bych se zajímal o to, jestli je ta hospoda snímána takovou tou průmyslovou kamerou. Jde o to, zda je záznam natočen nebo ne. Pokud ano – zajímal bych se o to, zda lze podat stížnost na chybný postup policie při vyšetřování.