Avatar uživatele
anonym

Jak se odvolat proti vyrozumění policie CR?Podal jsem oznamení o ubližení na zdraví,jsem po operaci zlomeniny kolene.

při výměměně nazoru se svým strýcem v hospodě jsem byl vyhozen z hospody osobou které se to netýkalo a přitom mi byla zpusobena tříštivá zlomenina kolene.jsem po operaci,mám v koleni hřeby,drat a za rok mne čeká další operace.oznámil jsem policii ublížení na zdravý a po 2 mesících mi přišlo vyrozumení že se NEPODAŘILO PROKÁZAT ŽE MÉ ZRANĚNÍ BYLO UMYSLNĚ ZPUSOBENO CIZÍ OSOBOU A BYLO VYSLECHNUTO MIMO SVĚDKU I OSOB NEZUČASTNĚNÝC­H.takže osoba která se mnou praštila o zem z toho vyvázla bez potrtestání a já nemám nárok na žádné odskodnění?Jak se mohu proti tomu vyrozumeni policie CR bránit?Moc dekuji za odpoved Martin Novak

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Proti usnesení o zastavení tr. stíhání, se lze odvolat, resp. podat stížnost.
Toto se vždy podává prostřednictvím toho orgánu který ve věci rozhodl. Vaši stížnost budete adresovat na příslušné státní zastupitelství.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Pan Miroslav má pravdu,ale myslím,že i státní zastupitel dojde ke stejnému závěru.Z mého pohledu vás vyhodil z hospody,aby byl klid a né proto,aby vám rozsekal koleno.Před rokem se nám takhle servali kamarádi,bohužel jeden nalít na půllitr,ten se rozbil a pořezal mu ruku.Bylo těžké i pro nás na,kterou stranu se přiklonit.A ne­zúčastnění lidé jsou vyslícháni,aby se zjistila pověst vás obou.Ale odvolat se určitě můžete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Nezapomeňte, že stížnost proti rozhodnutí policejního orgánu musíte podat do 3 dnů ode dne, kdy ste převzal rozhodnutí policie. Pokud stížnost bude podána později, bude automaticky zamítnuta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TJI

No, já bych se zajímal o to, jestli je ta hospoda snímána takovou tou průmyslovou kamerou. Jde o to, zda je záznam natočen nebo ne. Pokud ano – zajímal bych se o to, zda lze podat stížnost na chybný postup policie při vyšetřování.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek