Barca_

Jak se nemám soustředit na polykání, když s někým mluvím a dochází k hromadění slin?

Nejlepší odpověď
elkon

Moc se sleduješ. Tak polykej a neřeš to.

Další odpovědi
Filip84

Řešením by mohlo být potrainovat hluboké hrdlo (deepthroat). Když takto potrénuješ, tak – krom toho, že to Tvůj partner ocení, takovou „hlubokou“ péči – tak u toho fakt na sliny myslet nebudeš! 😂😂😂

Se poraď s kamarádkami, zkušenějšími, ne? Nebo si tu polož další dotaz! 😃

Drap

Neni třeba se soustředit. Budeš polykat automaticky. Jak to děláš ve spaní? taky se na ro soustředíš a každé dvě vteřiny polkneš?

zjentek

Je to přirozené, tak co řešíš? Bojíš se snad, že budeš při rozpravě působit „nedokonale“? Něco jako předepsaná pravidla a měřítka tě zcela pohltila? Další z „umělé inteligence“ lidské společnosti, nebo jinak? Neřeš a polykej. Hlavně, když máš co říct 🤷‍♂️

cappuccino

To mluvis tak rychle, ze nestacis polykat?
Normalne polykani slin nikdo neresi. Deje se to tak nejak samo. Problem muze nastat u zubare.