Rokio

Jak se nazývá tento typ muže? Co si o nich myslíte?

Mám na mysli muže, kteří rádi preferují spíše ženské profese než mužské profese, nejsou to svalovci, ale mají normální postavu, myslí si, že muži a ženy by se měli dělit o konání domácích prací a profesní život stejnou měrou, myslí si, že by se také měli starat o domácnost, mají lepší vztahy k dětem a domácím mazlíčkům nežli průměrný chlap a také lépe se chovají ke svému okolí, jdou jim lépe humanitní vědy, ale na druhou stranu nejsou zase tak moc zruční a nemají tolik fyzické síly.

dodatek: Nejsou to ale homosexuálové, ale mají heterosexuální orientaci.

Nejlepší odpověď
Laďa99

Nevzdělanci budou poukazovat na gaye.
Vzdělanci na emancipované muže.
Věřící by je mohli nazývat věřícími.
Nevěřící hanlivým názvem pro gaye.
Obyčejný člověk (muž či žena) vždy skončí u hanlivého názvu pro gaye.
Naše společnost není pro tyto muže stavěna.
Bohužel pro ně.
Na druhou stranu, je 90% z těchto mužů opravdovými gayi.
🙂

Další odpovědi
bolak

A je potřeba aby měli nějaký speicélní název? Že ty jsi jenom popsal sám sebe a chceš abysme tě pochválili? 🙂

Kepler

Dalo by se říci, že je to emancipovaný muž, emancipovaná žena naruby. S charakterem vzdělání, zručností a fyzickými dispozicemi to ale nemá nic společného. Můj brácha je hromotluk, zručný kutil který si dokázal skoro sám postavit barák, dobrý táta a skvělý kuchař (skoro lepší než já 🙂 Myslím že neumí jenom výšivku na batistu. Zkrátka poklad pro ženy, věčně umazaný princ bez bílého koně.