zjentek

Jak se nazývá sociální chování, kdy dotyčný/á touží mnohem více po přátelství/ka­marádství, než po „vztahu“ muže a ženy?

A o homosexualitu a podobné úchylky se nejedná, pánč je k tomuto účelu vyhledáváno spíše opačné pohlaví. Kámoši opačného pohlaví, kteří by šli klidně i do soužití.

O co přesně jde? Nebo má na to EU dokonce už i škatulku a já jako obvykle nic nevím?

Odpovědi
jirka F

Já mám taky kamarádku a nikdy mě to nenormální nepřišlo. Myslím že ani EU to nijak neřeší.🤔

Run 3

I learned a lot from your blog, and you can learn more about older video games to have more engaging experiences. I look forward to playing with you in the past! retro games

zjentek

Jirka ale otázka spíše zní co když to kamarádství upřednostníš před vlastním vztahem s přítelkyní, se ženou, družkou… (pokud nějaký máš).

jirka F

To myslím že je také v pohodě. Pokud o tom ta družka ví tak není co řešit.