Evolett.

Jak se naučit vstát uprostřed noci?

Zdravím, nevím zdali to je možné ale několikrát v určitý čas v noci potřebuji něco zařídit – takže se musím probudit, ale už několikrát se mi stalo že jsem zaspal. Budík si nařídit nemůžu, rodina by se pak nevyspala.

Odpovědi
Reezo

Jdi spát dřív nebo se hoodně napij před spánkem a v průběhu noci tě vzbudí malá potřeba.

aliendrone

Upřímná závist, mně to buzení jde samo a to i když vstávat NEMUSÍM! :(
Na tvém místě bych zkusil vyhledat „vibrační budík“, dělají se obvykle formou náramku.

Kelt

Já vstávám a spím dle potřeby. Možná bych měl více spát. V noci se budím každé dvě hodiny, abych vykonal potřebu. Pak mám ještě budík a spím sám a nikoho nebudím.