relux

Jak se naučit co nejvíce a co nejrychleji na závěrečné zkoušky?

Zdravim, nemate nekdo nejakou metodu, techniku, nejaky ucinny tah jak se naucit na zaverecne zkousky co nejrychleji a nejefektivneji? (Ginkobilobu uz beru) Predem dekuju za tipy a rady

Jak se naucit co nejvic a co nejrychleji

Odpovědi
JamesCZ

Já měl asi 6 dnů do zkoušek. A dělal jsem to tak, že jsem si vypsal takový strom věcí v té dané látky. Naučil jsem se to, ale jelikož jsme měli hodně témat, tak jsem si vypsal hlavní body. (Např. jsme brali mechanismy, tak jsem se to naučil tu celou látku, a na papírek jsem si vypsal od čeho se mám odpíchnout, abych si na to celé vzpomněl. Prostě Mechanismy – co to je – druhy -atd.
A nebo jsem si to říkal a zároveň psal.

Answer Me

Zkus si projit web, jak se rychle naucit:
https://jakse­rychlenaucit.cz/