Mirda_12

Jak se mám nejrychleji a nejefektivněji naučit na zkoušku?

Nejlepší odpověď
ivzez

Způsobů přípravy na zkoušky je více
a každému vyhovuje jen některý.

Co „funguje“ Vám, pravděpodobně víte.
Takže vypnout internet a začít.

Další odpovědi
Kelt

Otázkou je z čeho? Jsou takzvané okecávačky, kdy se student večer podívá a ráno něco řekne a zkoušku má, nebo takové, kde je třeba se průběžně dívat na látku celý rok a přesto má student pocit, že neví nic Takže čím víc se člověk připravuje během roku, je psychicky v klidu a látku nyní zná, jen si ji opakuje. Ale začátkem září se dělají opravné termíny.

aliendrone

Jak prosté, to záleží na tom, jak rychle a efektivně jsi schopen se učit. ;) :)