leporela22

jak se nakupují místenky přes internet do student agency

jak to koupíte na internetu ale žádnou jízdenku ve vlaku neukážete nebo kde to vitisknete nebo ukážete jen mobil??

Odpovědi
Funna

na stránkách
Doplňuji:
na stránkách studentu si koupíš jízdenku a tu si následně buď můžeš vytisknout (kdyby jsi ji potřeboval jako doklad, třeba pro zaměstnavatele na cesťák) a nebo pouze stačí mít její číslo, které ti bylo přiděleno…obvykle ale ve vlaku nechtějí nic vidět, protože stevard/ka ví, která sedadla má mít obsazená a z které stanice…už jsem jela mnohokrát a zatím po mě nikdo nic nechtěl…