tony2412

Jak se nahraje fotka na žádost o Lítačku?

Končí mi opencard a chci si podat žádost o Lítačku, jenže při vkládání fotky do žádosti se mi fotka objeví převrácená v tom okýnku na bok a nikoliv na výšku, tím pádem ta fotka není vidět celá, zkouším to všelijak a výsledek je pořád stejný, máte s tím nějakou zkušenost jak tam tu fotku vložit? Opencard jsem si taky objednal přes net a bez problému…

Odpovědi
JájsemRaibek

Nevím, nedělal jsem to, ale napadá mě jedna věc. Zřejmě máš špatně nastavený rozměr fotografie a tak se ti pokaždé převrátí.
Dejme tomu, že fotka má mít 300×500 a ty máš 500×300 nebo jiný rozměr a tak se otočí a není celá vidět.
Vyzkoušej fotku zmenšit, uložit pod jiným názvem (abys nezkazil tu původní) a uvidíš.

MichaelOffic

To ten foťák otáčí a je to chyba v něm. Jednoduše fotku upravte v malování na PC a otočte ji a uložte a pak by to mělo být ok.