zjentek

Jak se na Facebooku podívám, jak mne vidí ostatní uživatelé?

Jak „se vidět“ nepřihlášený? ;)

Odpovědi
ivzez

Tak to jsem také zvědavá.
Zkouším to v nastavení najít, ale zdá se, že tuto možnost FB zrušil.
(Zkusím nastavení ještě jednou proklikat.)

Mc Merkurion

… no, zkusil bych se odhlásit a mrknout se na sebe >>> nejjistější varianta …

… doplnění: používám více prohlížečů a na každém jsem přihlášený pod jiným účtem, takže tuto možnost (podívat se na svůj profil) nepotřebuji, proto ani nevím, kde to je či bylo …

djsee

Zrušili to. V té funkci byla jistá slabost, kvůli které došlo k velkému úniku dat. Pravděpodobně to vrátí.

zjentek

Ivzez, tam, kde to bylo před pár lety, už to není, to už jsem si ověřil ;)

ivzez

To vím.
Ale FB občas některé funkce nebo některá nastavení
přesouvá jinam. Zatím jsem to nenašla. )–:

zjentek

Já také ne..