Anežka z les

Jak se myjí kočky tam, kde nedosáhnou jazykem?

Ahoj, chtěla bych vědět, jak se myjí kočky tam, kde nedošáhnou jazykem.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

nevím

Stavíš špatné ankety. Vždy by tam měla být jiná možnost. Ani jedna tvá varianta neni správná. Kde nedosáhne jazykem, čistí se tlapkou a tu následně olíže.

Další odpovědi
DoTazatel

nevím

Zmoknou, zaplavou si (některé kočky vodu rády).

Ale vlastně bych řekl, že kočka si dosáhne (jazykem) všude, kromě hlavy – a k tomu používá packy (nalízne packu, a pak se s ní „učeše“).

dubraro

Jiná kočka ji olíže.

1/ Olíže tlapku a tou mokrou tlapkou se čistí.
2/ Tam, kam nedosáhnou, zejména na hlavě, se kočky čistí navzájem.