NerdiK5

Jak se může stát, že zničehonic telefon vytočí náhodné číslo? Stalo se vám to někdy?

Určitě se vám stalo, že jste zničehonic vytočili omylem nějaké telefonní číslo. Už se mi to stalo po několikáté. Zajímalo by mě, jak se může stát, že telefon sám od sebe vytočí nějaký neuložený kontakt.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lgee

Ne

Pravděpodobně se jedná o virus, nebo jste dal povolení nějaké neautenticke aplikaci, spousta gangu si takto ilegálně přivydělává, „volá“ automaticky na určitá čísla a získává zhruba 50% částky kterou vy ztratite zbytek získá operátor.

Další odpovědi
Drap

Ne

Nikdy se mě nic takového nestalo

Kepler

Ne

Nestalo se mi to, ale sporadicky se spletu, číslo to nebere, po čase zavolá zpátky. To si jsem pak celkem zmatený.

aliendrone

Ano

Už jsem viděl spoustu mobilů (chytrých, ty „staré hloupé“ to neumí), které se chovají „podivně“, přičemž to nelze klást za vinu napadení virem apod. Pokud má starou baterii – byť nabitou a je třeba i připojen k nabíječce, mobil běží jako šnek v posledním tažení. NĚKDY stačí ji jen vyměnit za novou a telefon najednou maká jako „za mlada“. Dohledal jsem, že to má něco společného s „plánovaným zastaráváním“, ale podrobnosti si už nepamatuji. :)

ivzez

Ne

Nikdy se mi nestalo, že by se mobil pokusil spojit s náhodným číslem.

Jen jednou mobil uložený v kabelce „sám od sebe“
zavolal mému kamarádovi, který právě seděl vedle mne.

Byl to uložený kontakt. Dodnes nevím, co se tehdy stalo.

dasman

Ne

zett

Ano

Zrovna teď se mi to často děje a nechápu jak je to možné když mám mobil přitom uzamčený na kód :/