mokis456

jak se muže lečit cysta v pravem rameni?

dobry den chtel sem se zeptat mam cystu v rameni 25*17mm byl jsem na biopsii v brne a tedkom cekam na vysledky muze byt v tech vysledkach nejaky nador nebo kostni tuberkuloza dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Klaproth

A nebylo by lepší se zeptat lékaře?

Další odpovědi
Drap

Léčí se stejně jako v levém rameni. Může tam být cokoli. Proto se to vyšetření dělá. Co přesně ti dokáže říct pouze lékař po posouzení výsledků z vyšetření. Na netu nikdo diagnozu bez dalších informací nedokáže určit.

ivzez

Myslíte, že by Vám dělali nějaká vyšetření,
kdyby stačilo se zeptat v internetu?
Budete si muset počkat na výsledky vyšetření.

K Drapově odpovědi:
V internetu nikdo nedokáže diagnostikovat ani s podorbnými informacemi.
Ke stanovení diagnózy je vždy potřeba navštívit lékaře.

_______

Doplňuji (zapomněla jsem léčbu):
Způsob léčby stanoví lékař podle výsledku vyšetření.