Avatar uživatele
Kelt

Jak se mi to mohlo stát, že se mi z ničeho nic objevil na notebooku vzkaz?

Nemohl jsem se celý den přihlásit na internet. Mám bezdrátové spojení a stále to nešlo. Takže jsem si pouštěl filmy a pracoval v Excelu. Najednou se objevil vzkaz, že se počítač restartuje, takže mi to rozhodilo neuložený soubor v Excelu. Odkud se ten vzkaz objevil, když jsem nebyl připojený na síti? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Asi jsim mel stazene nějaké aktualizace a neustále odkládal jejich nainstalování. A systém přestalo bavit ti to stále nabizet

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

To nemá nic společného s připojením k internetu. Příčin může být víc, u stolního PC je nejčastější příčinou krátkodobý výpadek sítě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jmenuje se to Windows 10: … stáhnou se aktualizace a restartuje se v jinou dobu,kterou jsi ty nastavil,nebo wokna uznaly jako dobu minimálního používání >>> a k tomu internet netřeba (lze to v nastavení pozastavit) …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Hlada, dal jsem palec za první půlku odpovědi, ale druhou půlku ne – při výpadku sítě (předpokládám, že myslíš síť 230 V) by stolní počítač (nevybavený UPSkou) určitě nestihl zobrazit žádnou výstrahu a rovnou by lehl. Pokud myslíš datovou síť (ethernet), tam by výpadek určitě neměl za důsledek restart PC.

před 1680 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek