zjentek

Jak se mám zařídit, když chci na platební kartě slonečka?

Nejlepší odpověď
Dochy

Některé banky nabízejí výrobu karty s uživatelským dizajnem. Hledej šmudlo, hledej 🙂

Druhá možnost: Zahoď kartu někde v cirkuse nebo v ZOO.

Další odpovědi
elkon

Zajdi si do své banky a tam jim tento dětský požadavek předlož. Případně si sebou vezmi svůj obrázek.

Vojta24

Pokud vím, tuhle pitomost nabízí jen bankovní molochy, které nejsou ochotny slevit z nadměrných poplatků, za to jsou ochotni vymýšlet podobné kraviny :)

Rozhodně nelze doporučit žádnou z bank ČS, ČSOB, KB ale jsou to právě tyto předražené banky, které vlastní potisk na kartě umí zrealizovat.

dubraro

Založit si účet u banky, která nabízí možnost vlastního designu karty.
Zvláštní sérii platebních karet se slony právě nabízí Komerční banka.

Zdroj: https://www.kb­.cz/cs/obcane/pla­tebni-karty/mojekar­ta/sloni?utm_id=112125&­utm_medium=dis­play&utm_source=na­tional-geographiccz&ut­m_campaign=kre­ditni_karty~li­mitovana_edice_ka­ret_06-072020&utm_con­tent=branding_we­bu_1000x2002x120x600&ut­m_term=obecny

MíšaBure

Ahoj! Chcete-li vyrobit kartu s požadovaným designem, můžete při vydání jakékoli karty kontaktovat zaměstnance banky. Nebo pokud to děláte online, měla by existovat doložka o návrhu karty. Například v některých bankách vám dají kartu s pravidelným designem a poté za určitou cenu vytvoří novou s vaší fotografií. Zdroj: https://pujcky­tipy.cz/jak-se-zbavit-dluhu-bez-insolvence/