iceT

Jak se mám zachovat?Poraďte.

Přišel mi údajně přeposlaný email,byla jsem v něm já a ještě jiná uživatelka označená jako dámské přirození,další byl nazván pánským přirozením,jiný zase nadrženou krávou.Nevěřím tomu,že autorem je ten,kdo tady byl z podobnýho jednání nařknut,ale proč se sakra ten,kdo mi je poslal napřed rozčiluje,že to a to a na otázku"Co se tady děje?"se dotyčnému údajnému autorovi omluví?
Prosím,nezlobte se na mě,ale já se jinde ptám jak blbá a nechci být za debila nebo něco horšího.
Doplňuji:
Ano,ptala jsem se za sebe,ale ptala jsem se, protože tady někdo někoho napadá dřív než by připustil jinou variantu.Napřed by se snad mělo myslet a pak jednat.Taky mívám horkou hlavu,taky někdy jednám a až pak teprve myslím.Ale když vás někdo vytočí,tak to snad ani jinak nejde.Ale ty následky…

Nejlepší odpověď
led

Moje riešenie:
Delete v pošte a Delete v myslli.
Vykašlite sa na to. Je to malosť závistlivého a domýšľavého „človeka“. Nemá význať si s takýmito zaťažovať srdiečko. Tieto „zrůdy“ boli, sú a žiaľ budú ešte dlho.

Další odpovědi
Terryle

Já bych to nechala být, prostě si pomyslet něco o tom chudákovi, co to z jakýhokoli důvodu píše. Ideálně ho politovat – ať už to napsal ten, na koho to bylo hozeno, nebo si to někdo další vymyslel, je to vlastně ubohost hodná spíš lítosti, než která by měla stát za naštvání.
Jedině pokud by byla nálada to řešit, zkusila bych se možná osobně a přímo zeptat dotyčnýho, co to prý měl napsat, co na to řekne. Ale tady bych to už nematlala… všichni to známe, „čím víc se s h… maže, tím víc smrdí…“ :o)

dědapetr

Nevím jak poradit,ale myslím že se tady někdo baví na cizí účet.A chce tady pár lidiček řádně vytočit.Je potřeba se nenechat nebo mu tím uděláte radost a docílí o co mu šlo.
Doplňuji:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist. Albert Einstein

coco

Nejlepší bude takové maily ignorovat.Tohle může udělat jenom ten,co si nevidí do huby a na špičku nosu.A jestli se na něco ptáš,ať už jeto blbost nebo ne,ptáš se za sebe…
Doplňuji:
Jasně,chudák je to.Jsi tu kvůli sobě přeci.

hanulka11

Jsem na tom stejně iceT- kašlu na to jestli si ten dotyčný ulevil- prosím zřejmě si potřeboval tady ventilovat nějaký svůj problém. Nechmě to běžet . Lidi prostě zneužívají anonymitu.
Doplňuji:
Dříve bych to asi řešila ,ale potom co už se tu vše řešilo – mě nějak narostl krunýř. Lidská zloba je hnusná.

anonym

Icet zdravím po dlouhé době,jedna rada by byla a to tato: najděte na Google radu lékaře jak léčit svůj mindrák a pak ho dotyčnému pošlete,že je léčba úspěšná a za nějaký čas se i on vyléčí,nekažte si večer ubohým nemocným stvořením

SajmonModer

Není to e-mail od toho zbyska, nebo jak se jmenuje? Nechápu, proč si na mě ten chudák léčí mindráky.

vecernice

Už je tu tu zas a já si myslela,ža už ten ,,TVOR"dostal rozum a ono ne.Tak že poradím asi jako většina-ignorovat.Přiznám se,že nevím jestli by mě osobně taková rada pomohla…