vojta@super

Jak se mám stát profesionálním zpěvákem?

Chci se stát profesionálem ve zpívání jak to mám udělat?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Nejlépe zpěv studovat a zajímat se o možnosti veřejné produkce. Např. školy (jak konzervatoře, tak třeba ZUŠ) pořádají veřejné koncerty svých studentů, je možné natočit vlastní album, pořádat koncerty. Každý zpěvák prorazil jinak – jde hlavně o to mít jasný cíl a jít za ním.

Další odpovědi
popcorn

musis cvicit cvcit a cvicit zkus to a uvidis chodim totiz do zboru a mam porad jenom solo

nonnel

Většinou se začíná v LŠU (Lidová škola umění). Tam tě mohou doporučit na konzervatoř.

řehi

najdi si skveleho manazera a pak nemusis ani umet zpivat…dulezity je jakou mas propagaci…vsechno je o reklame 🙂…ale kdyz chces umet zpivat tak muzes zkusit tzv. ježkárnu… t.j.konzervatoř jaroslava ježka na ktere studuji budouci zpevaci a muzikanti.