Jak se mám naučit most a provaz (cviky)??

most a provaz = cviky … potřebuju to co nejrychleji umět :/ děkuju za každý návod :)

Nejlepší odpověď
Terryle

Hodně a postupně se protahovat. Ale na provaz pozor, musí se to rozcvičovat pomalu, ne na to tlačit – mohlo by něco někde rupnout. Říká se, že provaz je snazší než rozštěp. Já rozštěp zvládala bez problémů, ale provazu jsem se nikdy ani nepřiblížila. Takže já osobně si myslím, že to je dané i anatomicky – někdo na to má tělo, někdo ne…

Další odpovědi
verka

Nevím kolik ti je, ale bez tréninku se něco naučit nelze. Most jsem začínala na zádech a postupně jsem se zvedala na rukou, pak jsem stála zády ke zdi a ze záklonu ručkovala až k zemi. Provaz jsem tak dlouho zkoušela, až jsem ho jednou udělala. Upozorňuji, že jsem to uměla už v předškolním věku.

dagry

Zkoušet, zkoušet … do zblbnutí. Až se to povede. JIná rada není.

Tic tac

MOST : hodně si protahuj záda ( kobra, kolíbka atd. )
Zkoušej to na matraci , trávě atd.
PROVAZ : tady máš krásný odkaz : http://gymnas­tikahodonin.7x­.cz
Moje zkušenosti mám z gymnastiky . 🙂