tomik2

jak se mám dostat do nokia pc suite kdyz me telefon nechce pustit pres Pin kod?

www,muj email je:tom.juran@cen­trum.cz

Nejlepší odpověď
www

To neřeš. Nokia PC suite to nepotřebuje (počítá s lecčíms), po připojení telefonu bude PC suite chtít, abys např. jen držel určité tlačítko na mobilu. Přečti si moje odpovědi a zkus to. Pokud půjdeš do servisu, udělají totéž za peníze.
Zkušenost se Sony ericsson
Doplňuji:
A pozor, psal jsem, že nokia PC suite se instaluje do PC, ne do mobilu!!!
Se už z tebe čeče picnu 😁 Začni mou první odpovědí a pokračuj dál.

Další odpovědi
beer

Tady máš co www popisoval
http://www.no­kia.com/cz-cs/podpora/
Vybereš svůj telefon, pak klik na Získat Nokia Suite. Vše ostatní tam je také.