dzejna

Jak se liší stravování light all inclusive?

Odpovědi
Lucijej

To se musíš zeptat u konkrétní cestovky nebo rovnou hotelu, jednotlivé nabídky se liší.
Doplňuji:
obvykle to bývá plná penze formou bufetu, a pak třeba zapůjčení lehátek a slunečníku na pláži apod.

greek

Jak se liší od čeho? Od klasického all inclusive? Většinou to znamená, že k jídlu (oběd, večeře, během dne – v rámci „all inclusive light“) je zdarma nealko, víno, nebo pivo. V průběhu dne to samé. Ale nezahrnuje to tvrdý alkohol. Ten si klient musí zaplatit.