quentos

Jak se líbil český sitcom TV Nova „Comeback“ v Rusku?

Rusko prý na něj koupilo práva a úplně si přejmenovalo postavy (např. Ozzák byl Max). Jak se ruská verze líbila divákům? Seriál se zdá být tak unikátně český, že si jeho vysílání v jiné zemi nedovedu představit (a v Rusku už vůbec ne).

Odpovědi
elkon

Tak to nechápu. Podle mě to je hloupost, na kterou se nedá dívat. Jen konstatuji, nikomu názor nevnucuji.

Reganois

Že by nějaká zahraniční televize koupila práva na tento sitcom? To mi k tomu moc nesedí. Kde ses to dočetl?

xiperio

Je to český humor, ale třeba to budou chápat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

RyuzakiKate

Taky si pamatuju ten příspěvek a zprávu o tom. Vzhledem k tomu, že to nejde dohledat, si začínám myslet, že si z nás možná někdo jen vystřelil :)

quentos

Reganois: Jak na potvoru ten odkaz nemůžu najít, ale předpokládám, že jsem si to nevysnil :{D> ještě zapátrám.

Reganois

Hledal jsem hledal, ale nenašel jsem o tom ani čárku :D Ale zajímalo by mě to tedy, když už jsi toto téma načal. Díval jsem na tento seriál v době jeho premiéry (2008/2009) :D