huxa

Jak se léčí sociální fóbie, pokud nezabírá kognitivně behaviorální terapie ani v kombinaci s psychofarmaky?

Odpovědi
anonym

Neindikovanou léčbou je neurosyfilis. Například v Německu probíhají řízené pokusy na lidech… (Současně se podávají léčiva, kterážto nemoc zastaví, ovšem nevymýtí.) Tato nemoc právě „způsobuje“ společenské chování a pocit štěstí. (Včetně zvýšení libida.) Pokud to chceš zkusit, máš 2 možnosti: Mít pohlavní styk s osobou postiženou léčitelnou chorobou (a nenechat se zcela vyléčit), anebo se stát pokusným králíkem v zemích, kde je to dovoleno. Některé změny se stávají cca. po 2 letech trvalé.

Nevíteto?

Myslím, že umístěním do psychiatrické léčebny… ☹

lexx

vykašli se na cvokaře, akorát Tě doblbne ještě víc…odezní to s věkem samo, věř…

JeanJoche

Doporučoval bych zkusit hypnózu, relaxační a imaginační techniky.
Jako vhodná se jeví i klasická psychoanalýza, která je ovšem finančně a časově náročná.

huxa

Nevíteto?-nezajímá mne, co se myslíš, ptám se na to, co se praktikuje lékaři…
arygnoc-těší mne tvůj zájem, ovšem platí pro tebe to samé, co pro Nevíteto?. Navíc bych ocenil, pokud přestaneš komentovat každou otázku a mohl bys přispívat jen k těm otázkám, kterým rozumíš a nebudeš k nim tedy snad psát hlouposti.
Lidé se sociální fóbií nemají halucinace, čímž se liší od např. schizofreniků a pokud již někoho zabijí v důsledku své nemoci, jedná se pouze o sebevraždu.

anonym

Takovouhle odpověď kdyby napsal kdokoliv jinej, než arygnoc, už by ho jmenovaný sám napráskal, ALE PRO NĚJ KODEX NEPLATÍ

huxa

Máš pravdu, navádění k trestné činnosti, porušování zákonů ČR.

anonym

a když já se zeptala, kde se dá stáhnout seriál a odpověděli mi, že na „uložto“, dal smazat nejen odpověď, která porušovala kodex, ale i samotnou otázku, ale za to může i admin, nic si nezkoukne, o ničem se nepřesvědčí, tak tuhle jeho odpověď já nechám taky smáznout a basta, je to proti kodexu 🙂

anonym

tak bohužel, někdo byl rychlejší 🙂