Avatar uživatele
huxa

Jak se léčí sociální fóbie, pokud nezabírá kognitivně behaviorální terapie ani v kombinaci s psychofarmaky?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? VMF, Nevíteto? před 3197 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neindikovanou léčbou je neurosyfilis. Například v Německu probíhají řízené pokusy na lidech… (Současně se podávají léčiva, kterážto nemoc zastaví, ovšem nevymýtí.) Tato nemoc právě „způsobuje“ společenské chování a pocit štěstí. (Včetně zvýšení libida.) Pokud to chceš zkusit, máš 2 možnosti: Mít pohlavní styk s osobou postiženou léčitelnou chorobou (a nenechat se zcela vyléčit), anebo se stát pokusným králíkem v zemích, kde je to dovoleno. Některé změny se stávají cca. po 2 letech trvalé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevíteto?

Myslím, že umístěním do psychiatrické léčebny… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

vykašli se na cvokaře, akorát Tě doblbne ještě víc…odezní to s věkem samo, věř…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JeanJoche

Doporučoval bych zkusit hypnózu, relaxační a imaginační techniky.
Jako vhodná se jeví i klasická psychoanalýza, která je ovšem finančně a časově náročná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

Nevíteto?-nezajímá mne, co se myslíš, ptám se na to, co se praktikuje lékaři…
arygnoc-těší mne tvůj zájem, ovšem platí pro tebe to samé, co pro Nevíteto?. Navíc bych ocenil, pokud přestaneš komentovat každou otázku a mohl bys přispívat jen k těm otázkám, kterým rozumíš a nebudeš k nim tedy snad psát hlouposti.
Lidé se sociální fóbií nemají halucinace, čímž se liší od např. schizofreniků a pokud již někoho zabijí v důsledku své nemoci, jedná se pouze o sebevraždu.

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Takovouhle odpověď kdyby napsal kdokoliv jinej, než arygnoc, už by ho jmenovaný sám napráskal, ALE PRO NĚJ KODEX NEPLATÍ

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Máš pravdu, navádění k trestné činnosti, porušování zákonů ČR.

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a když já se zeptala, kde se dá stáhnout seriál a odpověděli mi, že na „uložto“, dal smazat nejen odpověď, která porušovala kodex, ale i samotnou otázku, ale za to může i admin, nic si nezkoukne, o ničem se nepřesvědčí, tak tuhle jeho odpověď já nechám taky smáznout a basta, je to proti kodexu 🙂

před 3196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak bohužel, někdo byl rychlejší 🙂

před 3196 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek