Jak se jmenují vaši mazlíčci, jaká jména jste jim dali?

Mám na mysli domácí mazlíčky,nemyslím tím manželky,či manžely,pokud jim nějak jinak říkáte.Mám na mysli samozřejmě zvířata,pejsky,koč­ky,ptáky,želvy,kry­sy,atd…
Díky za odpovědi.

Odpovědi
Ňuňátko

Mám dva pejsky Nelu a Kenyho, kocoura Macíka a králíčka Mrkvičku.

Alice100

Pořídili jsme si kočičku veselou a hrozně moc chlupatou. Nakonec jsem přišla na jméno Isabell a nakonec jsme z toho udělali Izi. Vždy se vybírá jméno podle povahy.

atena11

Dříve jsme měli kočičku Maju, ale umřela. Teď máme kočičku Miu a králíka Ňufíka. U babičky máme kocoury Mortyho a Samíka – odvozeno od Jména Samuel či Sam a kočku Micku, ale jelikož se babičce nelíbilo jak jí neustále leze pod nohy tak jí začla říkat Megero a tak jí zůstalo tohle jméno ale já jí říkám Meg nebo Megie. Ovšem babička říká kočce Megero a kocourům Mrzáci jelikož jí jeden naštval – sežral jí dvě stehna z králíka… Jinak babička měla již hodně koček pamatuji si kocoura Mikeše, Džeára, Mourinku, Zrzka, Tkaničku (Měl ocásek jak tkaničku), Ferdu, Micku a tyhle jména se hodně opakovali. U babičky jsme měli také králíka Ferdu a psa Rexe…

lota

U nás to začíná na A – pejsek Andy.:-) Jinak spousta inspirace na jména (psí) je tady: http://svatky­.centrum.cz/jmen­ny-seznam/psijme­na/?order=na

Natalka2010

Já mám 5tiletou fenku Enný. Doma máme také pískomily Saimona a Teodora (Sama a Tea )