Angi-Shy

Jak se jmenují tyto dva filmy?

  1. mala holka je unesena a telefonuje na bezpecnostni linku kde se ji jedna operatorka snazi vyhledat. Tusim ze nadrizeny nebo kdo neveril ze je to opravdu mala volajici holka ale vtip se zmenou hlasu. Vetsina filmu se odehrava v mistnosti bezpecnostni linky a telefonovanim s holcickou. Nakonec holcicka usina u telefonu diky praskum co ji unosce dal. Pak ji pohrbil zaziva, ale stacili ji najit v cas a nasli i misto kde byla drzena, maly pokojik s velkou posteli a maluvkami na zdi za posteli. To je vse co si pamatuji ale neznam nazev, vi nekdo?
  2. tusim ze jde o film podle pravdy ale nikdy se nevyresil. Dve zeny jsou uneseny muzem a odvezeny na puste misto nekde v pousti ci co. Jedne se podari vysvobodit a chce pomoct te druhé ktera je v kůlně v okovech, ale muz ji zabije tusim motorovou pilou. Ta prvni se da teda na utek, zranena a krvacejici dokud u silnice nezastavi auto s lidmi co ji pomohou (touto casti si nejsem moc jista) a tak prezije, ale misto kde vrah mel obe drzet se nikdy nenaslo. Vice toho bohuzel nevim.

Zna nekdo nazev techto filmu prosim?

Odpovědi
Mc Merkurion

… ten první by snad podlepopisu mohl bejt tento: Tísňová linka https://www.csfd­.cz/film/321523-tisnova-linka/komentare/