Svobodny

Jak se jmenují, či jmenovaly malé, nahaté děti z filmu: Vyhnání z Ráje, no a jsou ještě vůbec mezi živými ? !

Nejlepší odpověď
led

Dávate 2 x rovnakú otázku. odpoveď na 1.otázku máte, tekže nechápem, prečo nečítate odpovede na pôvodnú otázku, ale rovno vkladáte opakovanú otázku.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-prosim-vas-jmenuji-ci-jmenovaly-male-nahate-deti-z-filmu-vyhnani-z-raje-no-a-jsou-jeste-mezi-zivymi

Opakovanie už vloženej otázky je dôvod na odstránenie tohto duplikátu.

Další odpovědi
Klaproth

Pokud tě extrémně zajímají nahé děti, jdi raději na nějaký specializovaný web.

led

Vtipné, miesto opakovanej otázky sa odstránila už zodpovedaná otázka, na ktorú sa moja odpoveď vzťahuje. Takto vznikajú informačné skreslenia aj vďaka neucelene mysliacim jedincom.