Bakalář 51

Jak se jmenuje úchylka, kdy jeden partner rád sleduje partnera, který ho podvádí?

Nedávno jsem četl, že i něco takového existuje. Partneři se domluví a pozvou si do postele někoho třetího.Jeden z nich pak kouká na to jak ho jeho milovaný podvádí.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Možná by to mohla být skoptofilie.

jono.jonovo > proč tolik povyku a hysterie? Vše co je v sexu dobrovolné a po vzájemné domluvě obou (nebo v tomto případě tří) partnerů je normální a netřeba se nad tím pohoršovat.

Další odpovědi
pusinka50

Co není v sexu zakázáno, to je dovoleno. Čili v sexu může být všechno, na čem se oba partneři shodnou. Někomu se běžný sex „ve dvou“ po čase omrzí a chce vyzkoušet něco nového. Každý z nás má určité erotické představy. Někdo je uvádí do praxe. Kam až jsou schopni oba partneři zajít, se musí domluvit mezi sebou. Někdo to nazývá úchylkou, druhý pouze zpestřením sexu.

iceT

Taky by mohlo jít o úchylku zvanou kandaulismus.
https://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/vse-o-sexu/26338-manzel-me-nuti-k-nevere-vzrusuje-ho-to

marci1

Možná Mixoskopie ukájení pozorováním soulože (řec.skopein = přihlížet).
https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/229570-kde-je-hranice-mezi-normalnosti-a-sexualni-uchylkou.html

Kryšpín

Lepší je švédská trojka

zjentek

To bude sebepoškozování, stejně jako třeba kouření. Uvolní tě to, ale hodně tě to poškodí:

https://psych­ologie.cz/proc-si-ublizujeme/

jono.jonovo

Nejste normální? Sledovat jako detektiv, to je asi nutnost, ale sledovat takto, jak dále rozvádíte, to je přinejmenším nevychovanost a těchto lidí je málo a překáží v životě jiným. Jo a je to závislost, ne úchylka.

John Wick

U mě je to debilita.Už vidím jak bych žil se ženou,která dává druhému a já na to hledím.To je normální šlapka a s těmi se nežije.Říkám (píši),debilita.

John Wick

Myslím debilita u toho kdo se dívá.At z jedné či druhé strany.