jirka F

Jak se jmenuje to skákání po budovách?

Lidský parkour? 😛

Odpovědi
elkon

To slovo lidský se nepoužívá.

cappuccino

A proc lidsky? Oni tam skacou i zvirata? Asi ne, protoze ta maji lepe vyvinuty pud sebezachovy!

Filip84

Už zase jsi si nevzal prášky? 🙄🙃

zjentek

Úřední šiml! Byrokracie je to, zasr.ná!

jirka F

Cappuccino: Protože když jsem to říkal tetě tak si myslela že je to ten sport jak ty koně jsou v té hale a přeskakují ty tyče.

cappuccino

Jirka F: To ma teta taky pravdu! Tohle by se mohlo jmenovat show-jumping nebo roof-jumping – ale treba to ma nejaky specificky preklad. Ja ho neznam.

jirka F

Elkon: Takže se to správně jmenuje parkour.

jirka F

Filipe: Prášky beru až v 21:00 pokud se jedná o ty co se rozpouští na jazyku.