:D

Jak se jmenuje technologie ochrany stíhaček proti radarům?

Dobrý den, prosímvás nevíte jak se jmenuje technologie ochrany stíhaček proti radarům?

Nejlepší odpověď
Segi

Stealth.

Další odpovědi
mosoj

Na systém pasivních radarů vyvinutý v tolik zatracované pardubické Tesle, krytí stealhs nestačí. Byly to Tamary , Věry ( již je nástupce Věry), na kterých mohl náš stát vydělat miliardy. Amíci nám to zakázali aby to v zápětí opajcli Ukrajinci a vyrobili Kolčugy.
BTW na celé území naší republiky stačí jeden systém tohoto unikátního mobilního radaru !!!! V srbsko – bosenském konfliktu se naplno ukázala účinnost
dnes již zastaralých radarů Tamara !!!

mosoj

Na systém pasivních radarů vyvinutý v tolik zatracované pardubické Tesle, krytí stealhs nestačí. Byly to Tamary , Věry na kterých mohl náš stát vydělat miliardy. Amíci nám to zakázali aby to v zápětí opajcli Ukrajinci a vyrobily Kolčugy.