kurec

Jak se jmenuje stav identity kdy dotyčný má tělové proporce ženy ale má mužský rozmnožovací orgán?

Na první pohled to nelze zjistit pohledem jelikož dotyčný vypadá jako žena ale rozmnožovací orgán má mužský. Jestli se tak člověk narodil prvně jako muž nebo žena tak to zrovna u tohoto stavu identity neznám.

Nejlepší odpověď
elkon

Shemale.

Další odpovědi
Rokio

Intersexuál?

Drap

Babochlap

zjentek

Mužatka?

zjentek

Elkon a nemůže to bejt Hifemale? 🤷‍♂️

led

Shemale je bežné medzinárodné pomenovanie „(ona) muž“ z angličtiny) v Ázii, často sú to lekársky upravení muži, ktorí si sexom s mužmi zarábajú na živobytie (a hlavnú časť zárobku odovzdávajú svojmu zamestnávateľovi)

zjentek

Já viděl dámu normálně s pipinou jen v místech frajtra měla regulérní penis tak cca 17 cm v klidu tak tenhle stav identity bych já pojmenoval HAPPY/ŠTÍSTKO.