MirKop

Jak se jmenuje písnička?

Jde o to, že jsem seděla v cukrárně kde běželo óčko, ale už jsem se nestihla kouknout na název,protože jsem musela na autobus. V klipu měli mladí lidé na obličeji takové ty typické mexické lebky… Neví někdo název nebo aspoň interpreta( byli aspoň 3)?
Doplňuji:
nezpívali to kluci, ale byla tam jedna holka na kterou to bylo hodně zaměřený.. byla to parta lidí, jeli v autě no a měli ty masky…

Odpovědi
anonym

Tak to je hodně málo informací, chceš zjistit jak se jmenovala ta písnička a jediný co víš je to že to zpívali tři kluci a měli masky?
Nežij písničkama, běž naprocházku poslouchat zvuky přírody, to je lepší než nějaká písnička.

quentos

hana1111 – nařizovat někomu, čím má žít, to je trochu moc. To už tady jednou bylo a fakt to nechcem zpátky.