dust8

Jak se jmenuje nějaký program pro android, který by ukazoval přehled spotřebovaných internetových dat?

že by tam šlo i nastavit od kdy či do kdy atp

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ježišmarjá, délka hovoru, počet dat, todle maj telefony v sobě už od začátku, vše si spočítaly a dneska tomu nejni jinak >>> je to v nastaní …
… každej hledá na všechno appku a přitom si stačí přečíst návod …

Další odpovědi
dubraro

Na to není potřeba appka, to má Android sám o sobě.

anonym

Tohle běžně najdeš přímo v nastavení androida, na to nemusíš mít speciální apku. Samzořejmě záleží na tom jakou verzi androida v telefonu máš, pokud jsi uživatel nějaké prehistorické verze 4.4 je dost možné že to tam ještě nebylo.