Damiana

Jak se jmenuje francouzská píseň ve filmu Samotáři?

Ten svižný chanson zpívá muž (kdo?) – je tam ve chvíli, kdy se Trojan převléká do motérek za plynaře. Opakuje se tam stále v refrénu la comédie. Díky.
Doplňuji:
Díky Andělé! To je ona! 🙂

Nejlepší odpověď
Andělé

Myslím,že:
Les comédiens od Charles Aznavour-

http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=Charles+Az­navour-Les+com%C3%A9­diens&oq=Char­les+Aznavour-Les+com%C3%A9­diens&aq=f&aqi=g1&aq­l=&gs_sm=s&gs_u­pl=6463l6463l0l11373l1l1­l0l0l0l0l153l153l0­.1l1l0

Andělé

Vůbec nemáte zač Damiano,rádo se stalo:-) Jsem moc ráda,že to je ona:-)