geodet

Jak se jmenuje komedie, v níž měl majitel restaurace poněkud hloupého syna a zasnoubil ho s dcerou svého přítele?

Komedie je francouzská, starší, ale barevná.
Film Křidýlko, nebo stehýnko to bohužel nebyl, ale děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
yuko

Křidýlko nebo stehýnko

yuko

Rada bych ten film nasla, nevite aspon jednoho herce ci rok? Pridejte nejakou napovedu 🙂 Admin by tu mou spatnou odpoved mel smazat. Byl to jen muj tip.