niwet

Jak se jmenuje film, ve kterém se hlavní postavy, muž a žena, setkávaly ve snu?

Svůj protějšek však oba vídali pouze v dětské podobě. Ani jeden tedy netušili, že se již setkali. Ona je u něho uvězněna a má být zabita myslím, jenže ani jeden netuší, že jsou to oni z těch snů…Snad je to trochu srozumitelné.­.pamatuji si jen útržky :( Díky za pomoc.

Odpovědi
yuko

Jako ve snu

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/372800-jako-ve-snu/galerie/?type=1

yuko

Tak to nebude ono, precetla jsem si jen otazku. Tak priste.