kajicek94

Jak se jmenuje film se syntetickou ženou a druhý film se sektářem?

Dobré páteční odpoledne,
mám na Vás jeden dotaz, resp. hledám film dle popisu. Dříve jsem se viděl, ale bohužel si nemohu vybavit jeho název.
Film pojednává o ženě, které je „složena“ ze syntetických částí a zůstal ji jenom její mozek (zní to morbidně, ale není to tak hrozné, jak to vypadá) – byl vydán nejdéle před 7 lety (ten film :) ). Děj se odehrává v budoucnosti, kde se ji stále vracejí myšlenky na její minulý život, předtím, že se z ní stala pravděpodobně syntetická zbraň jedné společnosti s novým tělem. Ještě pár informací – další „významná“ osoba je právě též robot či člověk (možná přelud), který ji její minulost připomíná… jo a ještě se ji vrací konkrétní vzpomínka nějakého rozpadajícího se stavení nebo mostu, asi objekt hoří.
Předem moc děkuji za doporučení,
kajicek94

Nejlepší odpověď
paroh77

Není to film Ghost in the Shell?