yank

Jak se jmenuje film s ženou, která cestuje do Cartageny?

Ahoj, shanim komedii, ve ktere cestuje jakasi zena do Cartageny.

ve scence se pta ridice – „Jede tenhle autobus do Cartageny?“ a on jenom – „Que?“, parkrat se to opakuje a pak se vybouraji.

Moc mi pomuzete :D

Nejlepší odpověď
pusinka50

Honba za diamantem. Hlavní role Michael Douglas a K. Turnerová.:-) Naprosto skvělý film!! 🙂

Jeho pokračování se jmenuje „Honba za klenotem Nilu“. Taky hezký:-)

Další odpovědi
gecco

Honba za diamantem…
😉
http://www.csfd­.cz/film/10139-honba-za-diamantem/prehled/

yank

moc diky!!! :D :D

pusinka50

Gecco, já doplňovala odpověď a tys mezitím vložil svou.:-))

gecco

Sešli jsme se…
😉