japepa

jak se jmenuje film popsany niz?

jak se jmenuje film, kde hlavni hrdina je kluk ktery je agent a poslou ho na misi do pocitacove hry ktera je v predbveznym pristupu a musi ji dohrat aby ji mohl vypnout protoze jak mile by to nestihl nez by se ta hra zpustila tak hlavni zaporak-hrac jse myslim jmenuje drzi jeho sestru tej hlavni postavy a uz by ji nemohl nikdy zachranit a jak jsem uz zminoval odehrava se to ve hre. Vic o tom nevim

Odpovědi
FolgoreCZ

Co třeba původní Tron nebo moderní remake/pokračování Tron:Legacy? Ten popis příběhu moc nesedí, ale zase filmů odehrávajících se v počítačové hře zas tolik není.

RedC22

Lehce mi to připomíná Sword Art Online, konkrétně asi spíš tu druhou řadu.