briketka10

Jak se jmenuje film o Bin Ládinovi co se bude promítat v USA před volbami děkuji ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Los Angeles – Američtí diváci budou moct v listopadu zhlédnout první filmové zpracování loňské likvidace šéfa teroristické sítě Al-Káida Usámy bin Ládina. Snímek Seal Team Six: The Raid on Osama bin Laden uvede televizní kanál National Geographic v neděli 4. listopadu. Podle agentury AP by film mohl mít vliv i na americké prezidentské volby, které se konají dva dny po jeho uvedení.
Doplňuji:
http://aktual­nizpravy.cz/de­tails/9175958-Film-o-smrti-bin-Ladina-uvidi-Americane-jeste-pred-volbami

briketka10

moc ti děkuji hanulko doufám, že ho někde stáhnu,
teď něco stahuju a mrknu na to dík ☺