dgfdgf

Jak se jmenuje film nebo seriál nebo něco, kde mladý kluci nabízej ženě peníze za to, že se jim svlíkne a ona jim…

… jim dá facku?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Takových filmů asi bude…
Já zase kdysi dávno viděl podobný (možná stejný). Tam myslím parta „zvídavých“ kluků (asi nezletilých) zaplatila nějaké ženě, aby jim ukázala prsa. Ta to udělala, jeden z nich (nejmladší, ještě myslím dítě, zároveň hlavní hrdina) se ale na poslední chvíli nepodíval. Ta žena se nakonec sblížíla s otcem toho nejmladšího chlapce. No a o tom ten film vlastně byl, ale skoro si ho nepamatuju, je to asi tak 20 let, co jsem to viděl a stejně tak je i starý (možná ještě i z devadesátých). Teď ani nevím, jestli ta žena byla striptérka nebo to byla obyčejná žena a jen se nechala přemluvit, aby jim ukázala prsa. :D
Nevím, jak se to jmenuje. SNAD by to mohlo být Prostě úžasná (ale jen možná)… Zkrátka to asi bude jeden z těch filmů, které byly slabšími variantami Pretty woman.

Další odpovědi
zjentek

Public Agent?

elkon

Bylo nás pět.

Mravenec

zjentek 🤣🤣🤣