Jak se jmenuje film, kde hrdinu provází duch jeho zabité ženy a chrání jej na útěku k nalezení pravdy? Děj v Rusku?

Po návratu z večírku je zabita žena významného lékaře. Je obviěn, ale povede se mu utéct během transportu vlakem. Vždy v důležitých chvílích se mu zjeví duch jeho mrtvé ženy a chrání jej na útěku. Snaží se jej chytit elitní detektiv (a chytí), ale hrdina vyskočí z vrtulníku do jezera. Nakonec se mu povede nalézt viníka, je zproštěn viny a adoptuje dítě, které chtěla jeho žena.

Odpovědi
joeyk

nevím