bobánek

Jak se jmenovala vaše první knížka kterou jste přečetli?

Nejlepší odpověď
anonym

Na tom našem dvoře,potom Slabikář.Dlouho ale byla nejoblíbenější Všelijaká koukátka od Aloise Mikulky…:D

Další odpovědi
anonym

Nejsem si zcela jistá jestli se jednalo o mnou první přečtenou knihu, ale vybavuji si Aprílovou školu od Jiřího Žáčka. … Kotě: Vlezlo kotě dírou v plotě vlezlo kotě do sadu. Koulelo si kapku rosy mělo dobrou náladu. 🙂

anonym

Slabikář v roce 1961

hanulka11

první knížka…Honzíkova cesta

Drap

Slabikář…potom asi pohádky.

Damiana

Dětská encyklopedie a Z deníku kocoura Modroočka – souběžně. 🙂

WeeBear

Když pominu školu (Slabikáře, povinná četba Honzíkovy cesty,..), tak to byly Neználkovy příhody.

50centes

Honíkova cesta a kocour Modroočko