Rokio

Jak se jmenoval tento film na základě tohoto popisu?

Jedná se o animovaný s nejvyšší pravděpodobností americký film. Je to film o rybách a žralocích. Hlavní postavou je malá barevná rybka, která pracuje jako uklízeč velryby. Pak se stane na oko zabijákem žraloků, protože jedna kotva spadne na žraloka poblíž dané rybky a ostatní si myslí, že ta rybka zabila toho žraloka. Také si daná rybka půjčila, aby peníze vsadila na dostizích mořských koníků, ale sázku prohrála.

Nevíte, jak se jmenuje daný film?

Nejlepší odpověď
Palpatine

To je příběh žraloka. To vím na 100%. Měl jsem to na DVD takže vím.

Další odpovědi
JáJsemKarel!

Vypíšu všechny animované filmy (kde se vyskytují žraloci a ryby). které znám, snad tam najdeš ten tvůj:
Past na žraloka, Past na žraloka 2, Příběh žraloka, Žraloci na so(u)ši

iceT

Past na žraloka. Sice si to už moc nepamatuju, ale náhodou jsem zahlédla ukázku z filmu, a dostihy mořských koníků a to s tou kotvou tam taky bylo.

Kepler

Pravda, animované filmy mě přestaly zajímat ještě když ve třídě visel Novotný, ale mohl by to být Hledá se Nemo, nebo Hledá se Dory. Jen střílím od boku.

Rokio

Kepler: Děkuji za snahu mi pomoci, ale není to správná odpověď.