89Jakub89

Jak se efektivně doučovat angličtinu? Co je k tomu nejlepší?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejefektivnější je mluvit a mluvit, nejlépe s rodilým angličanem. Nejlepší je to přímo v anglicky mluvících zemích pobýt nějaký čas bez možnosti mluvit tam s někým česky.

Další odpovědi
chudst

Mate-li na mysli teorii, pak proste nejaky kamarad, ktery vas bude doucovat anglictinu.

Mate-li na mysli osvojeni si jazyka, kaslat na to, co nam cpali ve skole do hlavy, ze nejdulezitejsi je gramatika, a chcete se naucit mluvit, tak jedte na mesic do Anglie. (Sam, bez kamaradu, jak tu bylo receno.) Trosku gramatiky tam pochytite taky, ale zejmena se naucite mluvit za kazdych okolnosti jen s tim, co mate.

Mate-li zaklady a moznost, jedte do Anlgie, kde se rozmluvte. Gramatiku k tomu muzete pridavat postupne.

Pralinka1979

Ano, přidávám se k tomu, co tady již bylo napsáno. Sama jsem byla v Anglii a studovala jsem tam. Alespoň tedy konverzace s rodilým mluvčím!!! 🙂 Učitelé angličtiny mají někdy špatnou výslovnost, bohužel!