Jak se dostanu z Václavského nám. Praha do nemocnice na Františku?

Nejlepší odpověď
anonym

Tramvají 14 do zastávky Dlouhá třída.

Další odpovědi
Terryle

Anebo metrem z Muzea nebo Můstku – zelená linka A, směr Dejvická, na Staroměstské přestoupit na autobus č. 133, směr Depo Hostivař, zastávka Nemocnice na Františku.

HDMI

MHD,taxi,nebo jít pěšky to není tak daleko.

rtepp

http://maps.go­ogle.cz/maps?hl=cs&xhr=­t&q=mapa+prahy&cp=10&pq=­mapa+prahy&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&biw=1920&bih=989&um=1&­ie=UTF-8&hq=&hnear=0x470b939­c0970798b:0x400af0f66164­090,Praha&gl=cz&e­i=EXUPTrycBI7KswbTrcTJ­Dg&sa=X&oi=ge­ocode_result&ct=i­mage&resnum=1&sqi=2&­ved=0CCwQ8gEwAA

venkovan

Rovnou dolu na Můstek a pořád rovně dolu k řece (Staroměstské náměstí, Pařížská ulice) a potom doprava po směru toku Vltavy a za chvilku jste u nemocnice.