Lucy9292

Jak se dostanu do TOP 1000 kategorie na wattpadu?

Mám knihu ve fan fikci a zatím s 9 kapitolami a s 500 přečtení a přes 100 hvězdiček a v kategorii jsem se ještě neumístila a jedna kniha je taky ve fan fikci a má jen 103 přečteni a 27 hvězdiček a 8 kapitol a ta kniha je na 800 místě. Jak je to možné?

Odpovědi
KateBeckett

Může to být autorem té knihy, je možné že má více lidí co ho sledují, nebo už v Top 1000 byl. Zkus psát další knihy ve stejném žánru, třeba ti to získá více sledujících.